с. Рокосово. Рокосівський ДНЗ

Наш дитячий садок

наш дитячий садок

Рокосівський дошкільний навчальний заклад побудований у 1985 році. Проектна потужність 90 - 180 місць.

В даний період виховується 242 дітей в 9 вікових групах (2 старші групи, 2 середні групи, 1 різновікова група, 2 молодші групи, 2 ясельні групи) Усього працює 53 працівників, з них:

• 1 завідувач;
  • 18 вихователів;
  • 1 методист;
  • 1 практичний психолог;
  • 1 соціальний педагог;
  • 1 медсестра;
  • 2 музичні керівники;
  • 1 фізінструктор;
  • 27 працівників обслуговуючий персонал.

​         Працівники закладу - творчі, ініціативні, віддані своїй справі люди.

Основні завдання і напрямки роботи

Рокосівського дошкільного навчального закладу.

Основним напрямком діяльності нашого дошкільного навчального закладу є збереження та зміцнення психофізичного розвитку дітей і організація навчально-виховного процесу, їх творчих здібностей. Педагоги закладу прагнуть, щоб їх вихованці зростали в хороших умовах, наче квіточки, міцніли і розумнішали. У цьому вихователям допомагають по сучасному обладнані затишні групові приміщення,

музично-фізкультурний зал,

гарні ігрові майданчики та фруктовий сад на території закладу. Малята мають змогу не тільки щодня насолоджуватись спілкуванням з природою, що їх оточує, а й пізнавати її приховані таємниці.

На базі нашого ДНЗ працює творча група, що дає змогу розвивати вихователям та дітям творчий потенціал, розширювати світогляд малят, прищеплювати бажання здобувати знання.  Педагоги щодня допомагають малятам відкривати загадковий світ природи.

Зелений світ кімнатних рослин, зібраних та вирощених вихователями закладу у кожній віковій групі створює передумови для успішного виховання дітей.

Вихователі та всі працівники ДНЗ прикладають чимало зусиль, щоб діти зростали здоровими та щасливими.

Колектив чітко усвідомлює і розуміє свою роль у вихованні підростаючого покоління та поставлену перед ним мету, охоче її реалізовує у щоденній роботі з дітьми. Музичне виховання органічно поєднує в собі такі доступні дітям види музичної діяльності, як слухання музики, співи, музично ритмічні рухи та гру на музичних інструментах. Проводяться цікаві та змістовні святкові ранки, фізичні та музичні розваги, свято "Здоров'я", дні народження.

Велика увага приділяється роботі з батьками: проводяться групові та загальні батьківські збори, консультації, бесіди. Батьки беруть активну участь для успішної роботи закладу.

Адміністрація дошкільного закладу змістовно та систематично здійснює контроль над всіма заходами навчально-виховного та психофізичного розвитку дітей. Велику допомогу та турботу для успішного функціонування ДНЗ надає сільський голова, виділяючи додаткові кошти на благоустрій та забезпечення санітарно-гігієнічних умов.