с. Рокосово. Рокосівський ДНЗ

Стаж роботи: 8 років

Освіта вища

" Дитина - це ніжний паросток , який стане могутнім

деревом і вимагає до себе великої уваги."

(В.Сухомлинський)

Основні напрями роботи практичного психолога

−    Психодіагностична робота

−    Корекційно-відновлювальна та розвивальна робота (індивідуальна та групова)

−    Консультаційна робота (з педагогами та батьками)

−    Психологічна просвіта

−    Організаційно - методична робота

Психодіагностична робота

Метою діагностичної роботи є:

−    Поглиблене психолого-педагогічне вивчення дитини протягом усього періоду дошкільного дитинства, виявлення її індивідуальних особливостей, розвитку пізнавальних та особистісних якостей.

Корекційна та розвивальна робота з дітьми

Цей напрямок діяльності психолога в дошкільному навчальному закладі має на меті сприяння повноцінному психічному та особистісному розвитку дитини.

Основні завдання психолога, який працює з дітьми дошкільного віку : розвиток пізнавальних  процесів ,емоційно-вольової сфери, комунікативних навичок, адаптації дітей до ДНЗ, формування психологічної готовності до навчання в школі.

Консультаційна робота

Метою консультаційної роботи  практичного психолога є підвищення рівня психологічної компетентності батьків та педагогів з питань розвитку, виховання та поведінки дітей дошкільного віку.

Психологічна просвіта

Завданням психологічної просвіти є підвищення психологічної культури, пропагування психологічних знань серед батьків та вихователів дошкільного закладу.